Naklejki tablicowe Ilość produktów: 27

Kiedy dziecko zapragnie realizować się artystycznie, z reguły znajduje na to najbardziej nieoczywisty i niekoniecznie najlepszy sposób. Wykonanym pisakami na ścianie malowidłom trudno odmówić kreatywności, niekoniecznie jest to jednak pożądany element wystroju pomieszczeń. Dlatego prezentowane w naszej ofercie ścienne naklejki tablicowe mogą być prostym i skutecznym rozwiązaniem tego problemu. Dzięki nim dziecko zyskuje powierzchnię, po której do woli może mazać kredą, a którą bardzo łatwo oczyścić można suchą lub delikatnie zwilżoną gąbeczką.

Dlaczego warto zdecydować się na naklejkę tablicową?

Naklejki tablicowe występują w wielu rozmiarach i kształtach, przez co są nie tylko ciekawym i użytecznym dodatkiem do pokoju dziecka, ale również oryginalną dekoracją. Specjalne farby, za pomocą których uzyskać można podobny efekt, są nie tylko kosztowne, ale również wymagają dużego nakładu pracy. Aby umieścić nasze naklejki tablicowe na ścianie, wystarczy kilka minut, a całą procedurę można przeprowadzić bez użycia specjalistycznych narzędzi. Nie potrzeba też do tego specjalnych zdolności. Ważne, aby ściana była równa, możliwie czysta i sucha, dzięki temu klej dobrze przylgnie i nasza tablica przez długi czas będzie wielką frajdą dla najmłodszych.

Różnorodne naklejki tablicowe dla dzieci i nie tylko

W naszej ofercie znajdują się przeróżne kształty naklejek tablicowych, które idealnie komponować będą się z wystrojem dziecięcego pokoju. Urocze wzory rozweselą każde pomieszczenie, a klasyczna czerń tablicy będzie się dobrze komponować z każdą aranżacją. Proponujemy również zakup arkuszy w metrach bieżących, za pomocą których można nawet całą ścianę pokryć przeznaczoną do pisania kredą powierzchnią.

Zastosowanie naklejek tablicowych nie musi rzecz jasna ograniczać się jedynie do dziecięcych sypialni. Z powodzeniem umieścić można je również w kuchni, salonie lub przedpokoju i za ich pomocą przekazywać domownikom ważne wiadomości. Świetnie sprawdzą się one także w sklepach lub lokalach gastronomicznych – najnowsza promocja czy polecane pozycje z menu będą dzięki nim doskonale widoczne.