Naklejki tablicowe Ilość produktów: 17

Kiedy dziecko zapragnie realizować się artystycznie, z reguły znajduje na to najbardziej nieoczywisty i niekoniecznie najlepszy sposób. Wykonanym pisakami na ścianie malowidłom trudno odmówić kreatywności, niekoniecznie jest to jednak pożądany element wystroju pomieszczeń.

Prezentowane w naszej ofercie ścienne naklejki tablicowe mogą być prostym i skutecznym rozwiązaniem tego problemu. Dzięki nim dziecko zyskuje powierzchnię, po której do woli może mazać kredą, a która bardzo łatwo oczyścić można suchą lub delikatnie zwilżoną gąbeczką. Specjalne farby, za pomocą których uzyskać można podobny efekt są nie tylko kosztowne, ale również wymagają dużego nakładu pracy. Aby umieścić nasze naklejki tablicowe na ścianie wystarczy kilka minut. Ważne, aby ściana była równa, możliwie czysta i sucha, dzięki temu klej dobrze przylgnie i nasza tablica przez długi czas będzie wielką frajdą dla najmłodszych.

W ofercie posiadamy przeróżne kształty naklejek tablicowych, które idealnie komponować będą się z wystrojem dziecięcego pokoju. Proponujemy również zakup arkuszy w metrach bieżących, za pomocą których można nawet całą ścianę pokryć przeznaczoną do pisania kreda powierzchnią. Zastosowanie naklejek tablicowych nie musi rzecz jasna ograniczać się jedynie do dziecięcych sypialni. Z powodzeniem umieścić można je również w kuchni i za ich pomocą przekazywać domownikom ważne wiadomości. Świetnie sprawdzą się one także w sklepach lub lokalach gastronomicznych – najnowsza promocja czy polecane pozycje z menu będą dzięki nim doskonale widoczne.