Naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego Ilość produktów: 263

Szybka metamorfoza sypialni dziecięcej bez kilkudniowego remontu, wysiłku, brudnych pędzli i puszek po farbie? Tak, to możliwe! Wystarczy wybrać oferowane przez nas naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego. Ich wykorzystanie jest dziecinnie proste, a efekt może przejść najśmielsze oczekiwania. Maluchom takie dekoracje z pewnością przypadną do gustu i sprawią, że dzieci jeszcze chętniej będą spędzać czas w swojej sypialni.

Naklejki ścienne wykonujemy na wysokiej jakości matowej folii. Na pierwszy rzut oka wzory wyglądają, jak namalowane! Dzięki naklejkom możecie osiągnąć nie tylko pojedyncze obrazki czy motywy, ale nawet efekt tapety. W naszej ofercie znajdziecie bowiem również pasy i kropki do naklejania. Sami decydujecie, w jakich odstępach i formie naniesiecie wzory na ścianę, dlatego uzyskacie prawdziwie niepowtarzalną dekorację. Dbamy również o to, aby nasze wyroby były bezpieczne, dlatego do produkcji naklejek wykorzystujemy wyłącznie atestowane materiały, które w żaden sposób nie są szkodliwe dla zdrowia.

Do pokojów dziecięcych polecamy klasyczne wzory, takie jak gwiazdki, chmurki, misie, wróżki, zwierzątka, a także nowoczesne kompozycje, które można dopasować do wyposażenia wnętrza, np. koty bawiące się przy stoliczku do rysowania czy misie zaglądające do łóżeczka malucha. Umieszczona na ścianie naklejka z imieniem właściciela pokoju nie pozostawi złudzeń, kto w nim rządzi, a pozwalająca na pisanie kreda tablica będzie dla każdego malucha dodatkową atrakcją. Nasza oferta to okazja do urozmaicenia dziecięcego pokoju bez dużego nakładu kosztów.