Naklejki na ścianę samoprzylepne Ilość produktów: 870

Prosty sposób na nowy akcent we wnętrzu? To oczywiście dekoracyjne naklejki na ścianę. Sklep internetowy MagiczneŚciany.pl to miejsce, w którym znajdziesz wiele pomysłów i inspiracji do samodzielnego aranżowania pomieszczeń. Jesteśmy producentem dekoracji ściennych — naklejek na ścianę, samoprzylepnych szablonów malarskich, tablic czy fototapet. Dlatego u nas zamawiasz wybrany produkt zgodnie z wymaganiami. Możesz wybrać rozmiar i kolor naklejek na ścianę, tak by pasowały do tła, na które zostaną naniesione.

Naklejki do salonu, pokoju dziecka

Wśród proponowanych przez nas ozdób samoprzylepnych na ścianę znajdziesz naklejki do salonu, sypialni czy kuchni. Proponujemy też efektowne naklejki do pokoju dziecięcego. Różnorodne motywy oraz unikatowe rozwiązania, takie jak choćby naklejki tablicowe, będą idealnym lekarstwem na panującą we wnętrzach nudę.

Nasze dekoracje są wykonane z wysokiej jakości materiałów, nie zawierają również żadnych toksycznych komponentów i są całkowicie bezpieczne. To sprawia, że szczególnie naklejki do pokoju dziecięcego mogą być mocowane bez żadnych obaw o zdrowie domowników czy ich samopoczucie. Proponujemy:

  • naklejki do salonu,
  • naklejki do pokoju dziecięcego,
  • naklejki do kuchni,
  • naklejki tablicowe,
  • naklejki świąteczne.

Jak widzisz, naklejki występują w niezwykle wielu wzorach, dzięki czemu z łatwością wybierzesz ten właściwy. Co ważne, gdy nowy wystrój wnętrza znudzi się lub dziecko wyrośnie ze słodkich zwierzątek i zapragnie mieć na ścianie samochody czy superbohaterów, naklejki bez trudu usuniesz i zastąpisz nowym motywem. Podobnie wygląda kwestia naklejek świątecznych, które mają rację bytu tylko przez kilka tygodni. Jeżeli interesują Cię uniwersalne, całoroczne dekoracje, polecamy naklejki tablicowe. To nie tylko element ozdobny, ale przede wszystkim praktyczny. Umieścisz na nich ulubione przepisy, listy zakupów czy krótkie wiadomości dla pozostałych domowników. Dzięki temu, że naklejki tablicowe oraz naklejki świąteczne wyróżnia niska cena, każde pomieszczenie odmienisz naprawdę niewielkim kosztem.

Zalety naklejek dekoracyjnych na ścianę

Naklejki dekoracyjne na ścianę to ozdoby nie tylko niezwykle różnorodne i atrakcyjne, ale też łatwe w użyciu. Nanosi się je na ścianę za pomocą folii transferowej, dzięki czemu zachowują swój kształt i proporcje. Ich aplikacja nie powinna sprawić większych kłopotów, nawet osobie, która będzie to robić po raz pierwszy. Nasze naklejki dekoracyjne na ścianę mogą zostać umieszczone praktycznie na każdej płaskiej powierzchni, również na lustrach czy meblach. Wystrój mieszkania zdążył się już znudzić? Aby temu zaradzić, sięgnij po szybsze i prostsze sposoby niż remont. Wybierz naklejki dekoracyjne na ścianę, które najlepiej odzwierciedlają styl domu i jego mieszkańców, aby cieszyć się zupełnie nowym wnętrzem w kilka chwil. Zapraszamy do poznania pełnej oferty naklejek dekoracyjnych na ścianę i życzymy udanych zakupów!