Naklejki na ścianę, samoprzylepne Ilość produktów: 750

Prosty sposób na nowy akcent we wnętrzu? To oczywiście naklejki dekoracyjne na ścianę. Sklep internetowy MagiczneŚciany.pl to miejsce, w którym znajdziecie wiele pomysłów i inspiracji do samodzielnego aranżowania pomieszczeń. Jesteśmy producentem samoprzylepnych dekoracji ściennych, dlatego u nas zamawiacie wybrany produkt zgodnie z wymaganiami. Możecie wybrać rozmiar i kolor motywu, tak by pasował do tła, na które zostanie naniesiony.

Wśród proponowanych przez nas naklejek dekoracyjnych na ścianę znajdziecie wzory odpowiednie do salonów, sypialni, kuchni czy pokojów dziecięcych. Różnorodne motywy oraz unikatowe rozwiązania, takie jak choćby naklejki tablicowe, będą idealnym lekarstwem na panującą we wnętrzach nudę. Nasze dekoracje wykonane są z wysokiej jakości materiałów, nie zawierają również żadnych toksycznych komponentów i są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych.

Naklejki nanosi się na ścianę za pomocą folii transferowej, dzięki czemu dekoracje zachowują kształt i proporcje. Ich aplikacja nie powinna sprawić większych kłopotów, nawet osobie, która będzie to robić po raz pierwszy. Nasze wyroby mogą zostać umieszczone praktycznie na każdej płaskiej powierzchni, również na lustrach czy meblach. Wystrój Twojego mieszkania zdążył Ci się już znudzić? Aby temu zaradzić, są szybsze i prostsze sposoby niż remont. Wykorzystując prezentowane w naszym sklepie naklejki na ściany, tanio i pomysłowo możesz odmienić swoje cztery kąty. Zapraszamy do poznania pełnej oferty i życzymy udanych zakupów!