Szablony malarskie  Ilość produktów: 52

Niektórzy, zamiast korzystać z gotowych ozdób, wolą tworzyć je własnoręcznie. Proste w użyciu szablony malarskie to coś w sam raz dla osób z artystycznym zacięciem. Za pomocą prezentowanych w naszym sklepie internetowym wzorników możecie sami namalować na ścianach nawet najbardziej skomplikowane motywy! Kwiaty, zwierzęta, gwiazdki, chmurki, auta, kształty geometryczne – to tylko niektóre spośród wielu propozycji. Dzięki szablonom malarskim w prosty sposób udekorować można ścianę w pokoju dziecięcym, sypialni nastolatka, a nawet nieco ożywić salon. Tego rodzaju narzędzia dekoracyjne są niezwykle wszechstronne. Rozmieszczenie poszczególnych elementów i ich kolorystyka zależą tylko i wyłącznie od waszej fantazji. Co więcej, szablony można wykorzystać na każdej gładkiej powierzchni – nie tylko na ścianach. Ulubionym motyw bez problemu ozdobi więc np. meble czy drzwi. To daje jeszcze więcej pomysłów na odmianę każdego wnętrza.

Jak stosować szablony malarskie?

Malowanie z wykorzystaniem szablonu jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy przykleić lub przytrzymać wzornik na ścianie, a następnie wypełnić zarys farbą. Najlepiej użyć do tego specjalnej gąbki (stempla) do malowania szablonowego. Pędzel lub tradycyjny wałek mogą powodować podciekanie farby. Cały proces jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnych zdolności. Jeśli jednak nie czujecie się pewnie, operując farbami, wypróbujcie dostępne w naszym sklepie internetowym fototapety lub naklejki. Proponowane przez nas szablony malarskie to narzędzia jednorazowe lub użytku wielokrotnego. Te drugie po skończonym malowaniu wystarczy umyć i zachować do następnego remontu. Wycinamy je z cienkiego, lecz wytrzymałego tworzywa PVC, które nie niszczy się w kontakcie z farbą i łatwo je oczyścić z jej resztek.

Nasza oferta szablonów malarskich

Nasz asortyment obejmuje bardzo szeroki wybór szablonów malarskich w różnych stylach. Tym sposobem każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tę metodę ozdabiania polecamy do zastosowania nie tylko na ścianach, lecz także na wszystkich innych płaskich powierzchniach. Wypróbujcie prezentowane w naszej ofercie szablony malarskie i twórzcie swoje własne dekoracje, których nie będzie miał nikt inny!