Szablony malarskie  Ilość produktów: 193

Niektórzy, zamiast korzystać z gotowych ozdób, wolą tworzyć je własnoręcznie. Proste w użyciu szablony malarskie to coś w sam raz dla osób z artystycznym zacięciem. Za pomocą prezentowanych w naszym sklepie internetowym wzorników możesz samodzielnie namalować na ścianach nawet najbardziej skomplikowane motywy! Oświetlą je efektowne żyrandole kryształowe, które również mamy w sprzedaży. Kwiaty, zwierzęta, gwiazdki, chmurki, auta, kształty geometryczne – to tylko niektóre spośród wielu propozycji. Dzięki szablonom malarskim można w prosty sposób udekorować ścianę w pokoju dziecięcym, sypialni nastolatka, a nawet nieco ożywić salon. Tego rodzaju narzędzia dekoracyjne są niezwykle wszechstronne. Rozmieszczenie poszczególnych elementów i ich kolorystyka zależą tylko i wyłącznie od Twojej fantazji. Co więcej, szablony malarskie można wykorzystać na każdej gładkiej powierzchni – nie tylko na ścianach. Ulubionym motyw bez problemu ozdobi więc np. meble czy drzwi. To daje jeszcze więcej pomysłów na odmianę każdego wnętrza z wykorzystaniem szablonów malarskich.

Jak stosować samoprzylepne szablony malarskie?

Dekorowanie ścian z wykorzystaniem samoprzylepnego szablonu malarskiego jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy przykleić lub przytrzymać wzornik na ścianie, a następnie wypełnić zarys farbą. Najlepiej użyć do tego specjalnej gąbki (stempla) do malowania szablonowego. Pędzel lub tradycyjny wałek mogą powodować podciekanie farby nawet spod samoprzylepnego szablonu malarskiego. Cały proces jest bardzo prosty i nie wymaga specjalnych zdolności. Jeśli jednak nie czujesz się pewnie, operując farbami, wypróbuj dostępne w naszym sklepie internetowym fototapety lub naklejki. Proponowane przez nas samoprzylepne szablony malarskie to narzędzia jednorazowe lub użytku wielokrotnego. Te drugie po skończonym malowaniu wystarczy umyć i zachować do następnego remontu. Wycinamy je z cienkiego, lecz wytrzymałego tworzywa PVC, które nie niszczy się w kontakcie z farbą i łatwo je oczyścić z jej resztek.

Nasza oferta szablonów malarskich

Nasz asortyment obejmuje bardzo szeroki wybór samoprzylepnych szablonów malarskich w różnych stylach. Dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tę metodę ozdabiania polecamy do zastosowania nie tylko na ścianach, lecz także na wszystkich innych płaskich powierzchniach. Wypróbuj prezentowane w naszej ofercie samoprzylepne szablony malarskie i twórz własne dekoracje, których nie będzie miał nikt inny!