Fototapety, sklep internetowy Ilość produktów: 179

W naszym sklepie internetowym czeka na Was szeroki wybór fototapet – niezwykle oryginalnych dekoracji ściennych, idealnych do wielu typów wnętrz. Polecamy wzory geometryczne, motywy roślinne, krajobrazy, nadruki 3D, imitacje desek i wiele innych modnych efektów. Najmłodszym z pewnością przypadną do gustu te z wizerunkami znanych z bajek postaci. Nasze fototapety wykonane są techniką zapewniającą wysoką rozdzielczość, dzięki czemu wszystkie detale prezentują się doskonale. Są drukowane metodą bezzapachową, więc są bardzo przyjazne w użytkowaniu i bezpieczne dla alergików. Podział na bryty ułatwia idealne spasowanie wzoru.

Prezentowane w naszej ofercie fototapety mogą zostać wydrukowane na papierze blue back bądź fizelinie. Tapety fizelinowe są łatwiejsze w montażu, ponieważ wystarczy nałożyć klej tylko na ścianę i przyłożyć do niej suchy bryt. Podczas montażu fototapety fizelinowej łatwiej jest uniknąć efektu „bąbli” - jest to zatem materiał bardziej przyjazny dla osób nieposiadających doświadczenia w tapetowaniu. Gdy wzór się znudzi, fizelinę łatwiej usunąć niż tradycyjną tapetę papierową. Tę dekorację można naklejać nie tylko na ściany, ale również na meble, na przykład drzwi przesuwne do szaf. Dzięki specjalnej laminowanej powłoce ozdobiona w ten sposób ściana jest również łatwiejsza do utrzymania w czystości i odporniejsza na uszkodzenia.

Wykorzystując fototapetę można nie tylko wypełnić pustą lub zakryć mało atrakcyjną ścianę. Odpowiednio dobrany motyw sprawi, że pomieszczenie wyda się większe i bardziej przestronne, co zwłaszcza w mniejszych mieszkaniach może dać ciekawy efekt.