Fototapety, sklep internetowy Ilość produktów: 179

W naszym sklepie internetowym czeka na Was szeroki wybór fototapet – niezwykle oryginalnych dekoracji ściennych, idealnych do wielu typów wnętrz. Polecamy wzory geometryczne, motywy roślinne, krajobrazy, nadruki 3D, imitacje desek i wiele innych modnych efektów. Najmłodszym z pewnością przypadną do gustu te z wizerunkami znanych z bajek postaci. Nasze fototapety wykonane są techniką zapewniającą wysoką rozdzielczość, dzięki czemu wszystkie detale prezentują się doskonale. Są drukowane metodą bezzapachową, więc są bardzo przyjazne w użytkowaniu i bezpieczne dla alergików. Podział na bryty ułatwia idealne spasowanie wzoru.

Fototapeta – łatwy sposób na nowe wnętrze

Fototapeta to rodzaj dużej grafiki lub fotografii umieszczanej zazwyczaj na całej ścianie. Tego typu rozwiązanie ma wiele zalet. Fototapeta jest przede wszystkim oryginalną dekoracją, która nadaje wnętrzu pożądany, wyjątkowy klimat. Stosowane przez nas techniki produkcji sprawiają, że wszystkie fototapety, podobnie jak naklejki samoprzylepne na ścianę zachwycają wyrazistością barw, a także trwałością. Nie niszczą się, nie plamią i nie bledną w słońcu. Dużym atutem fototapet jest też szybka i łatwa aplikacja, do której nie potrzeba specjalnych narzędzi. W zaledwie kilka chwil można nadać wnętrzu nowe oblicze i nie jest do tego potrzebny kosztowny czy długotrwały remont.Prezentowane w naszej ofercie fototapety mogą zostać wydrukowane na papierze blue back bądź fizelinie. Tapety fizelinowe są łatwiejsze w montażu, ponieważ wystarczy nałożyć klej tylko na ścianę i przyłożyć do niej suchy bryt. Podczas montażu fototapety fizelinowej łatwiej jest uniknąć efektu „bąbli” - jest to zatem materiał bardziej przyjazny dla osób nieposiadających doświadczenia w tapetowaniu. Gdy wzór się znudzi, fizelinę łatwiej usunąć niż tradycyjną tapetę papierową. Tę dekorację można naklejać nie tylko na ściany, ale również na meble, na przykład drzwi przesuwne do szaf. Dzięki specjalnej laminowanej powłoce ozdobiona w ten sposób ściana jest również łatwiejsza do utrzymania w czystości i odporniejsza na uszkodzenia.

Wyjątkowe fototapety do każdego pomieszczenia

Wykorzystując fototapetę, można nie tylko wypełnić pustą lub zakryć mało atrakcyjną ścianę. Odpowiednio dobrany motyw sprawi, że pomieszczenie wyda się większe i bardziej przestronne, co zwłaszcza w mniejszych mieszkaniach może dać ciekawy efekt. Tego rodzaju dekoracje ścienne są też niedrogie, przez co spektakularną metamorfozę można osiągnąć niewielkim nakładem finansowym. Proponujemy szeroki wybór różnorodnych motywów, które sprawdzą się zarówno w pokojach dziennych, jak i sypialniach, czy pokojach dziecięcych. Sprawdźcie ofertę naszego sklepu, a bez trudu wybierzecie model, który spełni oczekiwania.